MÖBLER / Bord / Sybord 7884581

nr 788 4581

Sybord

1800-tal, björk, längd: 54, djup: 33, höjd: 74

Kondition: slitage, skador

Utrop:

600 kr

Såld:

400 kr

måndag 29 oktober 2012
kl 19:45:41